strona główna > oferta polowań > Polowanie zbiorowe (cennik)

Polowanie zbiorowe (cennik)


POLOWANIE ZBIOROWE (cennik)

Oferujemy Wam polowania na drobną i grubą zwierzynę, dla grup od 10-16 myśliwych.
Podczas takich polowań, oprócz niezapomnianych przeżyć, zwiazanych z obcowaniem z dziką przyrodą, macie możliwość dokonania odstrzału statystycznie 0,8-2 sztuk zwierzyny dziennie / myśliwego.
Jest to możliwe dzięki prowadzeniu racjonalnej gospodarki łowieckiej, na terenach objętych polowaniem oraz dobrej i sprawnej organizacji polowań zbiorowych prowadzonych przez doświadczonych myśliwych.
Podczas 3-4 dniowego polowania zbiorowego na zwierzynę grubą z reguły przewidujemy do odstrzału ok. 3-5 jeleni byków,3-5 danieli byków, dziki, łanie, cielaki, kozy i koźlęta. Jest to oczywiście uzależnione od terenu, na którym prowadzone jest takie polowanie.
Oferujemy Wam również polowania na dzikie ptactwo: bażanty, dzikie gęsi, dzikie kaczki. Zazwyczaj takie polowania organizujemy przy okazji polowań na zwierzynę grubą, jako dodatkowy dzień polowania, ale oczywiście możemy zorganizować dla Was polowania tylko i wyłącznie na dzikie ptactwo.

4 dni pobytu i 3 dni polowania;
W cenie: zakwaterowanie kat S (lux) z pełnym wyżywieniem, organizacja polowania zbiorowego, naganka, transport podczas polowania, posiłek regeneracyjny w lesie, pokot zwierzyny, wstępna preparacja trofeów.
Odstrzał zwierzyny według cennika.

Cena (od myśliwego) : 815 €

Dodatkowe opłaty :


- Ubezpieczenie OC - 17 € / myśliwego / cały pobyt
- Odstrzały zwierzyny według cennika


Wykonanie - firma Wena.Net
Biuro polowań, organizacja polowań, Polowanie, Wielkopolska, Polska, Myślistwo, Nagonka, Zwierzyna, Rykowisko
PLhunting Poland DE