strona główna / oferta polowań / Polowanie zbiorowe (ryczałt)

Polowanie zbiorowe (ryczałt)

POLOWANIE ZBIOROWE (ryczałt)

Oferujemy Wam polowania na drobną i grubą zwierzynę, dla grup od 10-16 myśliwych.
Podczas takich polowań, oprócz niezapomnianych przeżyć, zwiazanych z obcowaniem z dziką przyrodą, macie możliwość dokonania odstrzału statystycznie 0,8 - 2 sztuki zwierzyny dziennie / myśliwego.
Jest to możliwe dzięki prowadzeniu racjonalnej gospodarki łowieckiej, na terenach objętych polowaniem oraz dobrej i sprawnej organizacji polowań zbiorowych prowadzonych przez doświadczonych myśliwych.
Podczas 3-4 dniowego polowania zbiorowego na zwierzynę grubą z reguły przewidujemy do odstrzału ok. 3-5 jeleni byków,3-5 danieli byków, dziki, łanie, cielaki, kozy i koźlęta. Jest to oczywiście uzależnione od terenu, na którym prowadzone jest takie polowanie.
Oferujemy Wam również polowania na dzikie ptactwo: bażanty, dzikie gęsi, dzikie kaczki. Zazwyczaj takie polowania organizujemy przy okazji polowań na zwierzynę grubą, jako dodatkowy dzień polowania, ale oczywiście możemy zorganizować dla Was polowania tylko i wyłącznie na dzikie ptactwo.

4 dni pobytu i 3 dni polowania;
W cenie: zakwaterowanie kat 1 z pełnym wyżywieniem, organizacja polowania zbiorowego, naganka, transport podczas polowania, posiłek regeneracyjny w lesie, pokot zwierzyny, wstępna preparacja trofeów, odstrzał zwierzyny:
- 3 jelenie byki o wadze wieńca do 5,00kg.
- łanie, cielęta, dziki, kozy i koźlęta

Jelenie byki o wadze wieńca powyżej 5,00kg. rozliczamy wg cennika

Cena (od myśliwego) : od 1400 €

Dodatkowe opłaty :


- Ubezpieczenie OC - 17 € od myśliwego na cały pobyt

 

Nasze Biuro Polowań

Biuro Polowań "OSTOJA" Tel: +48 505084079, Tel: +48 507924005, Fax: +48 618436345, biuro@ostoja-hunting.pl

Wykonanie - projektowanie stron Wena.Net