strona główna / o nas

o nas

Witamy wszystkich Myśliwych i Sympatyków łowiectwa na stronie internetowej Biura Polowań OSTOJA.
Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu. Działamy na podstawie licencji nr 32, wydanej przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Organizacja polowań to specyficzna dziedzina, wymagająca dużego doświadczenia, które jako myśliwi zdobywaliśmy wiele lat i nadal je zdobywamy, ponieważ każda przygoda łowiecka, każda wymiana poglądów i doświadczeń wnosi coś nowego i umożliwia dalszy rozwój.

Wielopokoleniowa, rodzinna tradycja myśliwska przyczyniła się do tego, że łowiectwo stało się naszą pasją, dzięki czemu profesjonalnie podchodzimy do tego tematu i dobrze znamy oczekiwania prawdziwego myśliwego udającego się do łowiska.
Znane są nam również problemy kół łowieckich, które bądź z powodu dużych szkód łowieckich, bądź z chęci nawiązywania kontaktów , umożliwiających wymianę poglądów i doświadczeń oczekują rzetelnej i sprawnej współpracy.

Organizujemy zatem polowania indywidualne i zbiorowe dla myśliwych z całej Europy m.in. z: Danii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji, Finlandii itd.
Oferujemy polującym w Polsce niezapomniane przeżycia w naszych urokliwych łowiskach.
Z roku na rok widoczny jest także wzrost zainteresowania naszymi polowaniami wśród polskich myśliwych, których również serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zachęcamy i zapraszamy do współpracy również Koła Łowieckie oraz OHZ-y. Gwarantujemy rzetelną współpracę.


Darz Bór
Jerzy Szymański

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną preez PFR SA. 

o nas

Nasze Biuro Polowań

Biuro Polowań "OSTOJA" Tel: +48 505084079, Tel: +48 507924005, Fax: +48 618436345, biuro@ostoja-hunting.pl

Wykonanie - projektowanie stron Wena.Net